אישים בני העדה

ג'ולייטה נולדה בדרבנט, שבדאגסטן, ברית המועצות. היא נקראת על שמה של יוליה מהמחזה הידוע של שייקספיר, רומאו ויוליה‏. כשהייתה בת שש עלתה יחד עם משפחתה לישראל. גדלה והתחנכה בשדרות במשפחה מסורתית. כבר בגיל צעיר נמשכה למוזיקה, ואף השתתפה בלהקת "צעירי שדרות"‏.

עוד בצעירותה עזבה את ביתה וחיה בגפה בתל אביב, עקב התנגדות משפחתהּ לפיתוח קריירה מוזיקלית.

בגיל 15 הוציאה אלבום בכורה בשם "אני לא ברבי", שמתוכו בלט הלהיט "הבחורים הכי טובים". את החשיפה הגדולה קיבלה כבר בגיל 16, כאשר זכתה להימנות עם האמנים הצעירים ביותר שנבחרו אי פעם לככב בפסטיגל שהתקיים בשנת 2003.

בשנת 2004 הוציאה סינגלים לרדיו עם קליפים שכיכבו בערוץ המוסיקה 24, כשהבולטים בהם הם "אורות אדומים", "אתה לא רומיאו", ו"שלך לעד", האחרון הוא במקור שיר יווני מפורסם.

בין השנים 2009 - 2011 הוציאה מספר סינגלים לרדיו. מהם התפרסמו בין היתר הסינגלים: "רוצה רק אליך", "קעקוע", "תן לי", "כבר לא ילדה", "יהיה טוב", "Do You Love Me", "צא מזה", "תתחתן איתי", "תאהב אותי", "בוא בוא בוא" ו"No No No".

ב-2011 הוציאה את אלבומה השני, "כבר לא ילדה". אלבום זה לא נחל הצלחה רבה, אך מתוכו בלט הלהיט No No No שבמקור לא היה מתוכנן לצאת כסינגל, והגיע למקום 9 במצעד השירים השנתי של חריף בשיתוף קליק לים התיכון לשנת תשע"ב 2011.

בשנת 2011 השתתפה בתוכנית הריאליטי "חי ב-LA LA לנד", אשר צולמה בלוס אנג'לס ושודרה ב-YES. שם נפגשה עם מפיקים ויוצרים גדולים וידועים, בין היתר המפיקים של מייקל ג'קסון, ג'ניפר לופז, כריסטינה אגילרה ועוד.

באוגוסט 2011 החלה להנחות תוכנית יומית "ג'ולייטה על חוף", שבה היא יוצאת מדי יום לחופי הים בארץ, מראיינת את הנופשים ומשדרת קליפים שונים הנבחרים על ידי המרואיינים. התוכנית שודרה מדי יום בערוץ 24.

ביוני 2011 הוציאה לאור את הסינגל "דרמה". בספטמבר 2011 הוציאה את השיר "מלכה גדולה" ובנובמבר הוציאה את השיר "לא יודע/ת כלום על אהבה" יחד עם אביהו שבת. בדצמבר 2011 הוציאה את הלהיט "תסתדר בלעדיי". סינגל זה היה האחרון ששחרה בשנת 2011.

בשנה זו עלתה ג'ולייטה לכותרות עקב הפיצוץ התקשורתי בינה להן מנהלה האישי גילי מסמי מה שמנע ממנה להמשיך לעסוק במוזיקה. ביוני 2012 הבעיה הניהולית שלה נפטרה לאחר שדודו אהרון ומנהלו אייל מלכא לקחו תחת חסותם את ג'ולייטה, וסגרו את החוזה של ג'ולייטה עם גילי מסמי.

בשנה זו הופיעה ג'ולייטה בקיסריה במסגרת הופעתו של דודו אהרון שם.

בשנת 2012 הוקרנה בערוץ הוט בידור ישראלי סדרת הדוקו-ריאליטי "הסוכנים", בה ג'ולייטה משתתפת.

בספטמבר 2012 הוציאה לאור ג'ולייטה סינגל ראשון תחת הניהול המוזיקלי של דודו אהרון ותחת הניהול של אייל מלכא שנקרא "בא לי, בא לי" ובנובמבר הוציאה לאור את הסינגל "לשכוח".

בפברואר 2013 התחרתה ג'ולייטה בקדם האירוויזיון, אך לא צלחה את שלב חצי הגמר.

במאי 2013 הוציאה ג'ולייטה את הסינגל "כל מה שתרצה", וביולי 2013 הוציאה דואט עם דודו אהרון בשם "לילה מסובך".

באוקטובר 2013 הוציאה ג'ולייטה את הסינגל "כזאת תמימה" שכתב לה ירון כהן.

חדשות עמותת קש"ב

האתר הוקם על ידי פיקאס בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום אתרים