אישים בני העדה

שרית חדד היא זמרת ישראלית. חדד הוציאה מעל 20 אלבומים נבחרה לזמרת העשור וזכתה אינספור פעמים בתואר "זמרת השנה" ו"אשת השנה במוזיקה" במצעדים השונים לאורך השנים.היא מתמחה במוזיקה מזרחית והיא הזמרת המושמעת ביותר בישראל.1371903333242

 

היא  נולדה ב-30/9/78 בעפולה למשפחה קווקזית, היא בת הזקונים, הצעירה מבין ארבעה אחים וארבע אחיות, כולם בעלי כישרון מוזיקלי. כשמלאו לה שלוש שנים עברה משפחתה לחדרה. הוריה של שרית תמיד רצו שתהיה רופאה והיא מנגד חלמה להיות זמרת, בסיוע אחותה נהגה לחמוק מן הבית ולהופיע במועדונים. בגיל 15 הצטרפה ללהקת צעירי חדרה ובאחת מהופעותיה של הלהקה בנתניה נכח האמרגן אבי גואטה. הוא התרשם מקולה המיוחד והחתים אותה על חוזה הקלטות.

 

את הקריירה המוסיקלית הרשמית שלה החלה בשנת 1995, בעודה בת 16 הוציאה לחנויות את אלבום הבכורה "ניצוץ החיים" שכלל בין היתר את הלהיט "שלום חבר" – דואט עם שריף. האלבום מכר למעלה מ- 80 אלף עותקים והקריירה של שרית החלה לנסוק. כשנה לאחר מכן הקליטה את האלבום "הופעה חיה בצרפת", אלבום שהמשיך לקדם את מעמדה בז'אנר המזרחי. ב-1997 יצא אלבומה השלישי "הדרך שבחרתי", המתאפיין בסגנון מזרחי והפופולריות של הזמרת הצעירה המשיכה להתעצם. ב-1998 יצא אלבומה החמישי "חוק החיים" אשר הביא עימו את הפריצה הגדולה בזכות הלהיט "הכל סגור". באותה השנה השתתפה שרית בפסטיגל חנוכה עם השיר "חברים בכל מיני צבעים" שזכה במקום השני.

 

בתחילת שנת 2002 נבחרה שרית לייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון עם השיר "נדליק ביחד נר" והגיעה אל המקום ה-12. היא המשיכה להוציא אלבומים ולהיטים שכבשו את מצעדי הפזמונים ובשנת 2011 יצא אלבומה ה-"20" של שרית אשר כלל בתוכו 20 שירים ואת הלהיטים – "Do you love me", "מאחלת לך" ו"סוף שבוע בפריז". בחודש מרץ שוחרר הדואט "תגלי לי" עם הזמרת הבולגריה אליסיה אשר לווה בקליפ שצולם בארמון הצאר בבולגריה. בחודש יולי קיבלה שרית אלבום פלטינה על מכירות של למעלה מ-40,000 עותקים.

 

שנת 2012 לקחה חלק בתוכנית המוסיקלית "The Voice ישראל" כמנטורית, בה היא ממשיכה לככב עד היום.

חדשות עמותת קש"ב

האתר הוקם על ידי פיקאס בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום אתרים